Veebilehe vaikekallur.ee (edaspidi Veebileht) omanik on Väikekallur OÜ (registrikood 14283823), asukohaga Kotkapoja tn 4-14, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10129.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehe kaupade ostmisel. Veebilehel müüdavate kaupade hinnad arvutatakse vastavalt kauba materjalile ja kogusele. Toodete hinnad on nähtavad veebilehele peale koorma valikut. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Valuuta, milles makseid vastu võetakse on EUR (euro). Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi/kassase. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv koormate kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebilehe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Veebilehel saab maksta läbi Eesti pangalingi: Swedbank (https://maksekeskus.ee/swedbank-pangalink) , SEB (https://maksekeskus.ee/seb-pangalink/), Luminor (https://maksekeskus.ee/luminor-pangalink/), LHV, Coop Pank, Pocopay
Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: EESTI. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti vastavalt valitud/tellitud ajajooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaupa kohale toimetada kuni 7 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Ostjal on õigus ostulepingust taganeda olukorras, kus Ostja ja Veebilehe vahel on ostu-müügitehing sõlmitud, kuid Kauba kohaletoimetamine Ostja poolt määratud sihtkohta viibib Veebilehest tuleneval põhjusel ja Veebileht ei ole Ostjat teavitanud. Ostjal on õigus sellisest lepingust taganeda 3 tööpäeva jooksul alates Veebilehelt Kauba viibimise ja selle põhjuste kohta teadasaamisest, esitades Veebilehele vastavasisulise kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis taganemisavalduse: info@vaikekallur.ee. Ostjal puudub õigus kasutustingimuste alusel ostu-müügilepingust taganeda peale kauba kohaletoimetamist, kui ostu-müügilepingu objektile ehk Transpordikulule lisanduvaks materjaliks on:

Ostja poolt tähtajalise või Veebilehe eksimusest tingitud lepingust taganemise korral kohustub Veebileht tagastama Ostjale kauba eest tasutud ostu-müügihinna ja Transpordikulu. Veebileht kannab raha tagastatud kauba eest tagasi Ostja poolt märgitud pangakontole hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates taganemisavalduse jõudmisest Veebileheni. Avaldus tuleb saata: info@vaikekallur.ee.
Veebilehel on õigus ostu-müügilepingust taganeda juhul, s.o olukorras, kus tehnilise vea tõttu on vaikekallur.ee pakutava Transpordikulu või teenuse objektile lisanduva materjali hind muutunud/muudetud võrreldes vastava kauba tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks ja Veebileht ei ole kauba juures eraldi märkinud, et tegemist on tema poolt Kaubale kehtestatud allahindlusega, ning Veebilehel ei ole kaupa Ostjale veel ostu-müügitehingu täitmiseks sihtkohta saatnud. Veebilehel on õigus ostu-müügilepingust taganeda ka olukorras, kus vahetult pärast Ostja poolt Kauba eest tasumist selgub, et Ostja poolt soovitud Kaup on Veebilehel otsa saanud. Ostjal ei ole õigust taganeda ostu-müügi lepingust juhul kui ligipääs Ostja poolt soovitud asukohta on raskendatud või ligipääs puudub. Antud juhul laaditakse kaup lähimasse võimaliku asukohta.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@vaikekallur.ee. Veebileht ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Veebileht vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebileht osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@vaikekallur.ee. Kui ostja ja Veebileht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole http://ec.europa.eu/consumers/odr/ .

Freesasfalt 0-32 mm

Hind 9 €/tonn

Täiteliiv

Hind 6 €/tonn

Paekiviliiv

Hind 5 €/tonn

Paekiviliiv, tuntud ka kui paekivisõelmed, kuid millest on eemaldatud tuhaosakesed kas siis pesemise (0.063- 4 mm) või sõelumise (1- 4 mm) teel. Kasutatakse tänapäeval liiva asemel tänavakivi aluse silumiskihina killustiku ja sillutise vahel, ühtlasi teeäärte rajamisel.

Graniitkillustik ja muud materjalid

Sõelutud muld

Hind 8 €/tonn

Sõelutud põllumuld, mis sobib haljastuseks ja aiamaale.

Saadaval kogused 1-4 tonni.

Ehitusliiv

Hind 8 €/tonn

Paekillustik 4-16 mm

Hind 15 €/tonn

Peenkillustik osakeste suurusega 4-16 mm. Sobib täitematerjaliks, betooni ja asfaldi tootmiseks.

 

Paekillustik 16-32 mm

Hind 14 €/tonn

Keskmine killustik osakeste suurusega 16-32 mm. Kasutatakse teedeehituses ja hoonete ning rajatiste all dreeniva või toestava materjalina.

 

Paekillustik 32-64 mm

Hind 14 €/tonn

Jämekillustik osakeste suurusega 32-64 mm. Kasutatakse teede aluste ehitamiseks ja kohtades, kus on nõutud suur kandevõime või esineb vajumise oht.

 

Lisaks saadaval veel fraktsioonid 2-8 mm, 4-8 mm, 8-16 mm, 4-32 mm

Tellimusvormil puuduvate fraktsioonide tellimiseks palume võtta ühendust telefoni teel või hinnapäringu vormi kaudu.